Aktuality

Štítky:

výlet na kolách

Datum konání: 7. 5. 2005

V sobotu 7. května se konal tradiční výlet na kolách. Start byl naplánován na osmou hodinu. Ještě o půl osmé však silně lilo a tak byl výlet málem zrušen. Našli se však tři cyklisté, kterým ranní rozmar počasí nevadil a na trať přesto vyrazili. Přes den již bylo počasí pěkné a tak trasu přes Cakli, Žampach a Mítkov zvládli bez problémů. V cíli U Coufalů je přivítal stejně početný organizační výbor zájezdu.

Výroční schůze hasičů

Datum konání: 21. 1. 2005

Výroční schůze hasičů se konala v pátek večer v sále U Coufalů. Po skončení schůze byla volná zábava s živou hudbou.

hasičská soutěž v Širokém Dole

Datum konání: 30. 10. 2004

Datum konání: 30. října, So

Přívratští hasiči se zúčastnili velice atraktivní soutěže v Širokém Dole, která se konala v areálu firmy Flídr v sobotu 30.října. Součástí soutěže je i recesistický doprovodný program, vždyť soutěž nese název "O pohár VŘSR". A tak letošní ročník mohl spolu s Vladimírem Iljičem zahájit i Fidel Castro. Představilo se zde 87 družstev mužů a asi 30 družstev žen. Mezi muži byli nejlepší extraligoví vítězové z Plumlova v čase 14:35s. Naši s časem 18:10s skončili ještě v první polovině tabulky na 42. místě. I to svědčí o kvalitě soutěže. Co dodat? Počasí krásnější než v červenci. Pusť vsjegda budět Slonce!

Soutěž o Královský pohár

Datum konání: 21. 8. 2004

První ročník soutěže žákovských družstev o Královský pohár a měšec zlaťáků vyhráli mladí hasiči z Letohradu-Kunčic před domácími. Soutěž se konala v areálu na Presích a zúčastnilo se jí 6 družstev z okolí.

Benátská noc

Datum konání: 31. 7. 2004

Další akcí pod lyžařskou sjezdovkou bude Benátská noc. Hrát bude skupina Mix ze Sebranic. Bohaté občerstvení jest samozřejmostí. Na návštěvu se těší přívratští hasiči.

Jasani byli druzí

Datum konání: 26. 6. 2004

Přívrat Součástí odpoledního programu Útoku proti lyžařské sjezdovce (29. května) byla soutěž žákovských hasičských družstev. Naši Jasani díky velké nervozitě a malé připravenosti před domácím publikem zklamali a skončili pátí. Po nevydařené soutěži na domácí půdě jsme chtěli složit reparát na soutěži v Lichkově 12. června. Měli jsme možnost ve dvou soutěžních útocích ukázat, že náš rekordní čas 19:58s z loňského roku nebyl náhodný. Po dvou individuálních chybách v každém útoku jsme nakonec skončili pátí z deseti družstev.
Náladu jsme si napravili již 26.6. na soutěži v Králíkách. Ze třinácti startujících družstev jsme skončili druzí za Verměřovicemi. Důležité je, že jsme naše vážné soupeře v tabulce nechali za sebou.

Útok proti lyžařské sjezdovce

Datum konání: 29. 5. 2004

Letošního ročníku soutěže hasičů pod lyžařskou sjezdovkou se zčastnilo 61 družstev mužů, 22 družstev žen a 5 družstev žáků. Mez muži byli nejlepší borci z Horního Poříčí před hasičemi z Jinolic a Nevcehle. Nejlepší z našeho okresu bylo družsvo Bystřec A. Vítězné družstvo žen přijelo z Bříšťan, žákovské z Pavlova.
Pro hasiče i diváky byl připraven zajímavý doprovodný program. K vidění tu byly ukázky výcviku dravců sokolnické skupiny Seiferos z Brna, dále překážkový parkur, seskok parašutistů s lasem přijel i poslední kovboj Jan Betlach.
Večer pro dobrou náladu hrála skupina Saturn z Heřmanova Městce.

Vítězství v okrskové soutěži ve Svinné

Datum konání: 15. 5. 2004

Přívratská hasičská družstva muži I a muži II zvítězila v okrskové soutěži, která se konala v sobotu ve Svinné. Družstvo žen obsadilo ve své kategorii místo druhé.

hasiči se omlouvají

Datum konání: 10. 5. 2004

Přívrat A ještě jednou cyklistika. Přívratští hasiči každoročně pořádají zájezd na kolách, akci pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro svoje zdraví. Letos je ovšem hasičský kalendář akcemi a soutěžemi nabitý tak, že se nepovedl najít volný víkend, který by se s něčím nepřekrýval. Proto letos zájezd není. Příští rok akci uskutečníme. Děkujeme za pochopení.