Aktuality

Štítky:

Vyhlášení výsledků Computer Shop Cupu -sál U Coufalů

Datum konání: 10. 4. 2004

Vyhlášení se zúčastnilo asi 200 hráčů a příznivců z 24 mužstev, která přes zimu hrála 5. ročník turnaje v minihokeji Computer Shop Cup na zimním stadionu v Ústí nad Orlicí. Letošní ročník vyhrálo mužstvo Becherovky Přívrat. Po vyhlášení následovala zábava, kterou ozvláštnila skupina Dragon.

FK Becherovka ukončila sezónu

Datum konání: 6. 3. 2004

Do svých soutěží nastupovalo naše ,,Áčko“ i ,,Béčko“ jako nováček. Cílem ,,Áčka“ bylo hrát pěkný fotbal a zachránit se. Cíl jsme 8. místem splnili, navíc jsme ještě po 2/3 soutěže tabulku vedli. Pak ale přišel propad, když jsme z posledních jedenácti zápasů získali pouhých sedm bodů.
,,Béčko“ bylo před sezónou posíleno a tak cílem bylo probojovat se do play-off. To se čtvrtým místem po základní části soutěže podařilo. Po finálovém turnaji jsme nakonec skončili třetí.
Bilance našich družstev: „A“ mužstvo v divizi „E“:
8. Becherovka Přívrat 26 11 3 12 91:99 36 bodů
„B“ mužstvo v okresním přeboru: po základní části:
4. Becherovka Přívrat B 18 11 0 7 65:61 33 bodů
Finálový turnaj: Becherovka - Kalbach V. Mýto 4:3, Butterfly Litomyšl 4:6, Výkřiky Choceň 4:4.
Celkově béčko tedy skončilo třetí. Za předvedené výkony v celé sezóně děkuji všem hráčům, za přízeň všem fanouškům a za hmotnou podporu všem sponzorům, zejména obci Přívrat a Kovárně Veselý.

FK Becherovka -stránky klubu

HC Becherovka vítězem turnaje v minihokeji

Datum konání: 27. 2. 2004

Za podpory fanoušků, kteří přijeli zvláštním autobusem si HC Becherovka Přívrat vítězstvím nad Buldoky Skrovnice zajistila celkové první místo v 5. ročníku Computer shop cup, turnaji v minihokeji hraném na ZS v Ústí nad Orlicí.
Hráči Becherovky Přívrat šli do soutěže s tím, že obhájit loňské třetí místo bude velice těžké, ne však nemožné. Mužstvo se po dvou porážkách v úvodu soutěže rozehrálo k velice solidním výkonům. Ve zbylých utkáních již neprohrálo.